درباره جیرل بدانید!

جیرل؛ یا همان گراند الکتریک از سال 1370 در زمینه فروش و راه اندازی و نصب تجهیزات الکتریکی فعالیت می کند همچنین این فروشگاه با رعایت تمامی اصول ایمنی و بین الملی برق سعی در بهبود مصرف انرژی و کاهش مصرف برق و هزینه های جانبی دارد. این فروشگاه مفتخر است که بهترین محصولات و باکیفیت ترین کالاها را با نازلترین قیمت به مشتریان محترم عرضه می دارد همچنین این مجموعه افتخار همکاری با شرکت و ارگان های بزرگ ایرانی از جمله مپنا، پتروشیمی مسجد سلیمان، شرکت نفت و گاز پارس، سازمان مالیاتی کل کشور، شرکت مهندسی سد سازی سابیر، موسسه حرا، نیروی زمینی ارتش، ستاد کل نیرو های مسلح و ... را دارا می باشد!

تایم لاین فعالیت جیرل از ابتدا تا به امروز

1370

بنیانگذاری گراند الکتریک و نقطه شروع فعالیت

به کسانی که دارای اعتماد به نفس پایین هستند پیشنهاد می کنم نقاشی بکشند. وقتی دست به قلم شوند و متوجه بشوند که هر آنچه که بخواهند را می توانند روی تابلوی سفید رو به رویشان بکشند، کم کم اعتماد به نفسی درونشان شکل میگیرد که خواهند پذیرفت دنیای واقعی هم مثل نقاشی کردن است و کافیست دست به قلم شوند تا هر آنچه که میخواهند را در تابلوی دنیای واقعی شان خلق نمایند.

1374

دریافت نمایندگی و عاملیت فروش محصولات مازی نور

من حس میکنم نقاشان به شکل بهتری می توانند به معنای زندگی پی ببرند. بیشتر انسان ها در پی چیزی هستند که خود هم نمی دانند و زندگیشان را در جستجوی آن چیز می گذرانند. اما نقاشان هر آنچه می خواهند را به تصویر می کشند و در پی آنها به معنای زندگیشان نیز پی خواهند برد.

1380

مشارکت و تامین ملزومات زیر ساخت پروژه سد دو قوسی

زندگی مانند تابلوی سفید نقاشی است و آماده شده تا تو با آبرنگ هایی که در دست داری، شروع به نقاشی کردن کنی. سعی کن اثری متفاوت از خود خلق نمایی، اثری که وقتی در انتها به آن نگاه می کنی، به خودت آفرین بگویی.